Witam na blogu
poświęconemu barbadoskiej
piosenkarce, znanej
każdemu z takich hitów jak
Umbrella, Diamonds,
Only Girl, We Fond Love.
Barbadoska do tej pory
zdobyła 8 nagród Grammy
i sprzedała 100 milionów
płyt na całym świecie.

niedziela, 29 marca 2009
Rihanna ma nowego chłopaka

Kilka dni temu Rihanna spędziła imprezę ze znanym z serialu Różowe lata 70 Wilmerem Valderramą. Świadkowie twierdzą, że para bawiła się wyjątkowo dobrze w swoim towarzystwie. Biorąc pod uwagę, że piosenkarka poszukuje właśnie apartamentu na wschodnim wybrzeżu, można przypuszczać, że na dobre rzuciła Chrisa Browna. Taką zresztą mamy nadzieję.

Gdyby tego było mało, wygląda na to, że romans kwitnie. Rihanna i Wilmer pojawili się w jednym z ekskluzywnych klubów Los Angeles, gdzie nie ukrywali się ze swoimi uczuciami. Czyżby piosenkarka chciała się odegrać na Brownie, który "zupełnie przypadkiem" też jest teraz w L.A.?

Wilmer nie był w stanie oderwać od niej oczu. Cały czas zasypywał ją komplementami – donosi jeden z gości imprezy. Rozmawiali i śmiali się, szeptali sobie na ucho czułe słówka. Widać było, że Rihanna czuje się wyjątkowo komfortowo w jego towarzystwie. Nie było śladu po wystraszonej ofierze straszliwego ataku.

18:22, julialichon , News
Link Komentarze (1) »
Nowy tatuaż Rihanny

Rihanna zaszokowała chyba wszystkim tym, że wróciła do Chrisa Browna. Wydawało się, że piosenkarka jest gotowa wybaczyć swojemu chłopakowi "incydent" i zapomnieć o tym, że ją skatował. Na szczęście poszła po rozum do głowy i  wszystko wskazuje na to, że rzuciła damskiego boksera.

Ostatnio była widziana w towarzystwie innych facetów. Jej spotkania z aktorem Wilmerem Valderramą wyglądały na całkiem poważne. Dziewczyna chyba wreszcie nabrała więcej pewności siebie. Sporo wspólnego ma z tym nowy tatuaż Rihanny - pistolet.

Chciała coś, co będzie niosło ze sobą przekaz i miało duże znaczenie - powiedział dziennikarzom BangBang, artysta, który wykonał tatuaż. Zaproponowałem jej pistolet, który oznaczać ma ochronę. Od razu się zgodziła.

17:59, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 marca 2009
Wreszcie go zostawiła?!

Od momentu, gdy Chris Brown brutalnie pobił Rihannę, prasa codziennie podawała sprzeczne informacje na temat ich związku. Informacja, że piosenkarka wybaczyła swojemu oprawcy, wstrząsnęła jej rodziną, przyjaciółmi i fanami. W krótkim czasie decyzja gwiazdy przysporzyła jej wielu wrogów, którzy stwierdzili, iż swoim postępowaniem daje zły przykład innym dziewczynom. Trudno się z tym nie zgodzić.

Gwiazda spotkała się z ogromną falą krytyki. Na piosenkarkę zaczęli naciskać także bliscy, którzy za wszelką cenę pragnęli, aby przejrzała na oczy. Obawiano się, że sterroryzowana przez Chrisa Rihanna została z powodu jakiegoś dziwnego uzależnienia, a nie z miłości. Najprawdopodobniej tak właśnie wyglądał związek gwiazdy z muzykiem. W zaledwie kilka dni spędzonych bez nadzoru ze strony Browna Barbadoska ponownie zaczęła bowiem podejmować zrozumiałe decyzje.

Rihanna postanowiła przenieść się do Nowego Jorku, Chris natomiast został w Los Angeles - poinformował dziennikarzy jeden z asystentów Rihanny. Początkowo miała być to rozłąka na kilka dni. Jednak gdy odpoczęła od dominującej osobowości Chrisa, przejrzała na oczy. Doszła do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie odpoczęcie od niego.

Ostatnie dni Rihanna spędziła ze swoim mentorem, Jay'em-Z. Od samego początku ich związku producent nie ufał Brownowi i namawiał gwiazdę, aby poszukała innego chłopaka. Mąż Beyonce zaaranżował spotkanie piosenkarki z przyjaciółmi, od których Chris ją izolował. Wszyscy przekonywali ją, aby zgodziła się na zeznawanie przeciwko niemu. Miejmy nadzieję, że wreszcie zmądrzała.

17:58, julialichon , News
Link Komentarze (3) »
Wstydzi się pokazywać z Chrisem!

Rihanna zachowuje jednak resztki rozsądku (?) i nie pojawia się z Chrisem publicznie. Boi się reakcji swoich fanów. Część z nich już bardzo zniechęciła się do swojej idolki.

Mówi, że czuje ogromny wstyd i nie jest na to jeszcze gotowa - zdradza jej przyjaciółka. Boi się, co ludzie powiedzą, kiedy zobaczą ją trzymającą Browna za rękę. Kocha go bardzo mocno, prywatnie już mu wybaczyła, ale nie jest pewna reakcji swoich fanów. Wie, że może być bardzo ostra.

"Co ludzie powiedzą" - to w końcu najważniejsze. Obawy Rihanny są jednak całkowicie uzasadnione - miłość i zaufanie jej fanów zostało wystawione na ciężką próbę, kiedy wybaczyła facetowi, który ją pobił. Cały świat widział zdjęcie jej zmasakrowanej twarzy. Wielu wielbicieli zastanawia się pewnie, jakie układy muszą panować w tym związku i co ma RiRi ma na sumieniu.

17:55, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 marca 2009
Rihanna wraca do pracy!

Jeszcze wczoraj Oprah Winfrey ostrzegała Rihannę o skutkach swoich nieprzemyślanych decyzji. Amerykańska wyrocznia była oburzona faktem, że piosenkarka wróciła do swojego oprawcy, Chrisa Browna. Prowadząca show radziła jej, żeby odsunęła się od show-biznesu i skupiła na zmianie sytuacji. Niestety Barbadoska nie ma zamiaru przeanalizować toksycznego związku. Zamiast pójść do psychologa i ułożyć sobie życie, szuka zapomnienia w szale pracy. Rihanna spędza obecnie większość czasu w studiu nagraniowym, gdzie pracuje… z producentami Browna!

Piosenkarka przebywa właśnie w studiu z Adonisem Shropshirem, który jest twórcą wielu hitów Chrisa. Oczywiście również Brown ma duży wpływ na najnowsze utwory Rihanny. Jak zawsze sprawdza jej teksty piosenek i podpowiada rozwiązania muzyczne.

Jest zdeterminowana, by ta płyta była lepsza od poprzedniej – powiedział producent. Biorąc pod uwagę to, w jakiej sytuacji się znalazła, to trzyma się całkiem nieźle. Chris oczywiście nieustannie jej towarzyszy. Zawsze wspierał ją podczas nagrywania.

21:18, julialichon , News
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2