Witam na blogu
poświęconemu barbadoskiej
piosenkarce, znanej
każdemu z takich hitów jak
Umbrella, Diamonds,
Only Girl, We Fond Love.
Barbadoska do tej pory
zdobyła 8 nagród Grammy
i sprzedała 100 milionów
płyt na całym świecie.

środa, 05 marca 2014
Rihanna na pokazie Stelli McCartney


22:23, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
Rihanna na pokazie Givenchy

22:20, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 lutego 2011
Rihanna w Polsce!

Światowa megagwiazda muzyki pop, wystąpi 6 grudnia 2011 roku w Atlas Arena w Łodzi. W ramach trasy "Loud Tour", artystka po raz trzeci odwiedzi Polskę.

22-letnia wokalistka z Barbadosu będzie u nas promować swoją piątą płytę "Loud", wydaną w listopadzie ubiegłego roku. Piąta trasa koncertowa w karierze Rihanny rozpocznie się 23 września. Zaplanowano już 43 występy. Pierwszy w Rio de Janerio. Pomiędzy Brazylią, a Polską artystka odwiedzi m.in: Danię, Francję, Szwecję, Norwegię i Holandię. Najwięcej występów zaplanowanych jest w Wielkiej Brytanii.

Oba single z najnowszego albumu ("Only Girl" i "What’s My Name"), wspięły się już w Stanach na pierwsze miejsca list przebojów. Tylko w pierwszym tygodniu dystrybucji za oceanem sprzedano 207 tys. egzmeplarzy, co dało płycie trzecie miejsce na liście sprzedaży Billboardu.

"Loud Tour" ma być największą i najefektowniejszą trasą w karierze Rihanny. Organizatorzy zapowiadają, że widowiskowością i spektakularnością pod względem oprawy i show przebije poprzednią trasę - "Rated R".

Bilety na trzeci koncert Rihanny w Polsce możemy kupić od 4 lutego od godz. 10:00 na
LiveNation.pl.

Ceny biletów:
154 zł - osoby niepełnosprawne
165 zł - płyta
198 zł - trybuny
253 zł - trybuny i Golden Circle
353 zł - Golden Circle Early Entrance
598 zł - VIP
731 zł - Hot Ticket Package
1550 zł - Meet and Greet Package

15:05, julialichon , News
Link Komentarze (5) »
wtorek, 07 grudnia 2010
Rihanna dla GQ

 

 

 

 

16:04, julialichon , News
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 06 grudnia 2010
Rihanna ponownie o Chrisie Brownie

"Dziwię się, że wytrzymałam tak długo"

Kiedy prawie dwa lata temu świat obiegła informacja , że Chris Brown pobił swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę, wszyscy zastanawiali się, dlaczego taka pozornie niezależna i silna osoba pozwoliła na to, aby traktowano ją w taki sposób. Okazało się, że piosenkarka trwała w toksycznym związku miesiącami, a damski bokser poniżał ją, wyżywał się, a przede wszystkim - znęcał się nad nią fizycznie.

Dzisiaj RiRi sama nie może uwierzyć w to, że tak długo nie była w stanie od Browna odejść. Tym bardziej, że jako dziecko widziała, jak jej ojciec w podobny sposób traktuje jej matkę i obiecała sobie, że sama nigdy nie znajdzie się w takiej sytuacji.

Znalazłam się w sytuacji, o której zawsze myślałam, że nigdy nie stanie się moim udziałem - wyznała niedawno gwiazda. Każdej dziewczynie powiedziałabym, aby skończyła z takim facetem. A tymczasem byłam tam, w samym środku .

Byłam świadkiem przemocy, kiedy mój ojciec znęcał się nad mamą. Mówiłam sobie, że mnie się nigdy coś takiego nie przytrafi. I właśnie się przytrafiło. Teraz patrzę wstecz i jestem wściekła, że tak późno zdałam sobie sprawę z tego, co się ze mną dzieje. Dziwię się, że wytrzymałam tak długo.

17:43, julialichon , News
Link Komentarze (1) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 61