Witam na blogu
poświęconemu barbadoskiej
piosenkarce, znanej
każdemu z takich hitów jak
Umbrella, Diamonds,
Only Girl, We Fond Love.
Barbadoska do tej pory
zdobyła 8 nagród Grammy
i sprzedała 100 milionów
płyt na całym świecie.

sobota, 01 marca 2008
Pomogła kobiecie chorej na białaczkę!

Okazało się, że Rihanna ma nie tylko miękkie serce dla przystojnych mężczyzn, ale potrafi także wspomagać potrzebujących. Kiedy nagrodzona Grammy piosenkarka dowiedziała się o ciężko chorej na białaczkę kobiecie, matce dwójki małych dzieci, natychmiast postanowiła pomóc Lisie Gershowitz Flynn.

Kiedy dowiedziałam się o sytuacji Lisy, serce prawie pękło mi ze smutku - wyznaje magazynowi People Rihanna. Postanowiłam jej pomóc i ogłosić, że poszukują dawcy szpiku kostnego dla tej chorej kobiety.

Od paru lat Rihanna współpracuje z DKMS, największą na świecie organizacją pomagającą ludziom chorym na białaczkę. Charytatywne ugrupowanie zbiera informacje na temat dawców, którzy zgadzają się napobranie szpiku, a także prowadzi szeroko zakrojoną kampanię. Rihanna często bierze udział w koncertach charytatywnych, których celem jest uwrażliwienie społeczeństwa i pozyskanie ludzi gotowych ratować życie chorym.

Piosenkarka umieściła na stronie swojej organizacji charytatywnej - Believe, apel o pomoc:

Moja własna organizacja charytatywna zajmuje się głównie potrzebującymi dziećmi, także tymi chorymi na raka. Matka to najważniejsza rzecz w życiu młodego człowieka. Lisa ma dwójkę cudownych maleństw. Bardzo chciałabym jej pomóc, aby rodzina pozostała w komplecie. Będę nadal współpracować z DKMS w nadziei, że zdołamy znaleźć dawcę dla Lisy. Potrzebujemy także waszej pomocy!

13:40, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lutego 2008
Rihanna ma swoje święto

To jest dopiero honor! Mieszkańcy Barbadosu - rodzinnej wyspy Rihanny obchodzą "Dzień Rihanny"! Władze ogłosiły 21 lutego świętem narodowym.

Młoda piosenkarka, która nie dawno obchodziła swoje 20 urodziny, doczekała się w rodzinnym kraju własnego święta. Gwiazda zamierza spędzić ten szczególny dzień na wyspie, gdzie da bezpłatny koncert. Rihannie będzie towarzyszył jej nowy przyjaciel Chris Brown. Podobno między tym dwojgiem mocno iskrzy. Jak twierdzą bliscy piosenkarki - jest ona bardzo wzruszona gestem władz swojego kraju.

Taka młoda, a już ma własne święto narodowe!

19:45, julialichon , News
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 25 lutego 2008
Rihanna na Barbadosie

Młodziutka piosenkarka została przyjęta jak prawdziwa królowa. Na lotnisku powitały ją tłumy dzieci trzymających w rękach żółte parasolki. Było to nawiązanie do słynnego hitu Rihanny "Umbrella". Gwiazda została przyjęta przez premiera i innych państwowych urzędników. Na specjalnym przyjęciu piosenkarka zdmuchnęła świeczki na ogormnym torce oraz dała krótkie przemówienie, w którym wyraziła swą wdzięczność za ciepłe przyjęcie. W uroczystościach wziął udział tata Rihanny - Ronald Fenty i jej siostra.

Rihanna jak zwykle wyglądała ślicznie i kwitnąco!

 Uroczystość na cześć Rihanny

21:02, julialichon , News
Link Komentarze (3) »
czwartek, 21 lutego 2008
Rihanna zachwycona występem z Klaxons

Nie milkną echa wczorajszej gali rozdania nagród BRIT. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów wieczoru był wspólny występ Rihanny i Klaxons, który zaowocował bardzo udanym wykonaniem hitu "Umbrella".

Piękna wokalistka powiedziała dziś, że poważnie zastanawia się nad wypuszczeniem singla "Umbrella" raz jeszcze, tym razem właśnie w wersji z Klaxonsami:

Jestem naprawdę zachwycona efektami naszej współpracy. Piosenka zyskała rockowe brzmienie, nabrała zupełnie nowego charakteru. Będę chciała, by nie był to jednorazowy wyczyn, poważnie myślę nad wydaniem tej wersji kawałka jako singiel. 
16:08, julialichon , News
Link Komentarze (4) »
środa, 20 lutego 2008
Urodziny Rihanny

URODZINY

20 urodziny Rihanny!

Życzę Rihannie dalszych sukcesów, szczęścia, wiernych fanów, zdrowia i świetlanej przyszłości!

13:01, julialichon , News
Link Komentarze (2) »