Witam na blogu
poświęconemu barbadoskiej
piosenkarce, znanej
każdemu z takich hitów jak
Umbrella, Diamonds,
Only Girl, We Fond Love.
Barbadoska do tej pory
zdobyła 8 nagród Grammy
i sprzedała 100 milionów
płyt na całym świecie.

wtorek, 23 listopada 2010
Rihanna na gali EMA 2010

15:48, julialichon , News
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 sierpnia 2010
Rihanna ma nowy tatuaż!

Rihanna zrobiła sobie nowy tatuaż. Jest to napis "Rebelle Fleur", czyli "zbuntowany kwiat". To już 13 tatuaż na ciele RiRi.

13:05, julialichon , News
Link Komentarze (1) »
Kanye: "Płakałem na koncercie Rihanny"

Kanye West był jednym z największych obrońców Rihanny po tym, jak ta została pobita przez

Chrisa Browna. Raper nie pozostawiał na chłopaku suchej nitki. Przez wiele miesięcy wspierał Barbadoskę i przygotowywał ją do powrotu na scenę. Kilka dni temu pojawił się na widowni na jej koncercie w Nowym Jorku. Wraz z 20 tysiącami fanów dopingował ją przez całe dwie godziny. Krótko po jego zakończeniu, Kanye dał kameralny występ w jednym z klubów. Nie krył wzruszenia.

Poszedłem dzisiaj na koncert Rihanny i zobaczyłem, jak śpiewa singiel "Hard". Nie będę przed wami ukrywał, popłakałem się. Oglądałem moją młodszą siostrę na scenie, z jej ogromną produkcją, jej własnymi strojami, jej piosenkami, w wielkim Madison Square Garden na wyprzedanym koncercie. To była dla mnie bardzo wzruszająca chwila. Jestem z niej strasznie dumny.

Następnie przy akompaniamencie pianina, na którym grał John Legend, West wykonał partie wokalne Rihanny z piosenki Run This Town Jaya-Z, na której kilka miesięcy temu wspólnie gościli.

13:03, julialichon , News
Link Komentarze (1) »
środa, 14 lipca 2010
Cytaty

 • Dobrze czuję się we własnej skórze. Jestem wyluzowana, nie stresuję się. Lubię się pokazywać, lubię, gdy ludzie na mnie patrzą.
 • Jeśli nie koncertuję, to znaczy, że jestem w studiu nagraniowym.
 • Mieszkańcy Antyli, gdzie wymieszało się wiele ras i kultur, są niesamowicie muzykalni. Tu wszyscy: przyjaciele, znajomi i niemal obcy sobie ludzie, spotykają się i wspólnie śpiewają. Dorastałam właśnie w takim klimacie.
 • Nie lubię hipokryzji i fałszywego wstydu. Nie mam na koncie rozbieranych sesji, ale lubię kokietować, prowokować. Jestem już dorosła.
 • Pod koniec dnia węglowodany są moim największym wrogiem.
 • Sama wyszukuję ubrania do sesji fotograficznych. I muszę przyznać, że gdy potem oglądam swoje seksowne fotki, jestem bardzo dumna. Chyba mogę, prawda?
 • Szukam własnego stylu, nie chcę, żeby pomylono mnie z kimś innym.
 • Śpiewanie sprawia mi ogromną przyjemność. Jestem wdzięczna losowi za to, że mogę się temu poświęcić. Czuję się silna, gdy widzę tłumy, które okazują mi miłość.
 • Urodziłam się i wychowałam na Barbadosie. Tam bikini to strój na każdą okazję.
 • Uwielbiam książki. Ale gdy chcesz się porządnie odstresować, nie ma, jak rozwalić kilku wrogów.
 • Zawsze miałam totalnego fioła na punkcie ubrań. Już jako dziecko oglądałam z wypiekami na twarzy wszystkie sesje zdjęciowe w międzynarodowych magazynach.
 • Znam wiele kobiet, które natura obdarzyła doskonałymi nogami. Takie ma chociażby Cameron Diaz. Ale nie ja. Ja muszę nad swoimi ostro pracować.
10:33, julialichon , Cytaty
Link
środa, 30 czerwca 2010
Rihanna narozrabiała

 

Rihanna, która przebywa obecnie na swojej rodzinnej wyspie, Barbadosie, została wyrzucona z jednego z tamtejszych hoteli. Powód? Palenie marihuany. Jak donoszą amerykańskie media, 22-letnia piosenkarka została "przyłapana" na paleniu skręta w swoim apartamencie - dym spowodował aktywację alarmu przeciwpożarowego. Policja nie została wezwana pod warunkiem natychmiastowego opuszczenia hotelu. RiRi ma teraz zakaz korzystania z jego usług, nie wiadomo jednak, o jaką sieć hoteli chodzi. Oburzone lokalne gazety na Barbadosie donoszą o "zachowaniu divy", która nie dość, że zażywała nartkotyki, to jeszcze urządziła w swoim pokoju "dziką imprezę , po której sprzątano cały następny dzień". Uspokajają jednak, że wszystkie szkody, które wyrządziła Rihanna i jej liczni goście, zostały dopisane do jej - i tak już sporego - rachunku. Miejmy nadzieję, że co do marichuany to nie była prawda.

14:19, julialichon , News
Link Komentarze (5) »